CDA
DELAVNICA “PEČEMO Z MILENO”
V četrtek, 4. 6. 2026, smo preživeli prijetno in dišeče dopoldne na delavnici »Pečemo z Mileno«, ki jo je vodila ga. Milena Ugrin Čalija.
Ob odličnem vzdušju smo spoznavali skrivnosti uspešne peke, izmenjali številne koristne nasvete ter skupaj ustvarjali slastne dobrote. Kuhinjo so napolnili omamni vonji sveže pečenih izdelkov, nasmehi in prijetni pogovori pa so poskrbeli, da je bilo druženje še posebej prijetno. Hvala ga. Mileni za njeno predanost, bogato znanje in navdihujoče vodenje delavnice.